Pracovní pozice v ryze české firmě

Dynamicky rostoucí česká firma s majitelem a konstruktérem v jedné osobě rozšiřuje svůj mladý a dravý tým. Pokud máš chuť učit se a podílet se na vývoji nových produktů (HW i SW) ve firmě, kde neznají zbytečné mrhání časem ani bezdůvodná omezení, tak jsi na správném místě. Pokud chceš o našem pracovním týmu vědět víc, podívej se sem.

V současnosti nabízíme tyto pracovní pozice:

Návrhář hardware

deska 500

Malý, zato stmelený a stále rostoucí tým nadšenců ve firmě Solar Monitor s.r.o. hledá do svých řad další posilu, která se bude podílet na vývoji HW. Kromě toho, co slibují téměř všichni, my nabízíme i skutečně kreativní práci, ve které budete mít zásadní vliv na finální výsledek.

Co Vás čeká

• oživování desek podle schematu
• měření na osciloskopu
• návrh nových, převážně digitálních, desek
• ověřování zapojení

Výhodou je

• jestli jste už pracovali se systémem Altium Designer
• máte-li zkušenosti s analogovými výstupy
• pokud otevřeně sdílíte své názory

Programátor embedded zařízení

source code 583537 640

Jedná se o programování zařízení vyvíjených naší firmou a ve spolupráci s firmou ze Silicon Valley.

Zabýváme se různými komunikačními protokoly, metrologií, řešíme jak koncová zařízení, tak i následné ukládání dat v databázi, konfiguraci klientským software na PC, webovou aplikaci v PHP i na telefonech s OS Android. Práce je na úpravě stávajících zařízení, kde se implementují nové vlastnosti, na vývoji firmware pro nové moduly i na zákaznických řešeních. Máme prostor i pro ty, které by bavilo programování driverů do Linuxu či open source operačního systému.

Požadujeme

• schopnost učit se nové věci
• analytické myšlení, schopnost algoritmizace
• programování v jazyce C
• umět pracovat s Internetem a anglickou dokumentací
• samostatnost, pečlivost

Výhodou je

• zájem o problematiku
• znalost datové komunikace
• znalost Eclipse, C++, C#, SVN

Linux Developer

Clipboard02 500

Jedná se o programování embedded zařízení, jádro je hotové, běží několik aplikací a další aplikace je zapotřebí doplnit.

Náplní práce je vývoj M2M komunikace, řešení bezpečnosti, VPN, integrace uživatelského rozhraní.

Požadujeme

• programování v C
• znalost HTML, Javascriptu

Výhodou je

• znalost sítí, routování, komunikace, sledování provozu paketů
• znalost Eclipse, SVN, Wireshark

Linux – outsourcing

Pokud někdo má zkušenosti s implementací low level věcí do Linuxu, budeme rádi, když nám pomůže. V tuto chvíli řešíme např. podporu pro hardware akceleraci kryptování na platformě Freescale.

PHP vývojář

php pozice 500

Zaměstnanec bude mít na starosti rozvoj webového portálu včetně přidávání nových funkčností.

Náplní práce je vývoj M2M komunikace, web služeb, uživatelského rozhraní, vytváření grafů včetně exportů do PDF a Excelu.

Požadujeme

• umět pracovat s Internetem

Výhodou je

• znalost Eclipse, SVN

Výhody práce v Solar Monitor s.r.o.

  • Malý, mladý a přátelský kolektiv s touhou společnými silami dosahovat více než dobrých výsledků.
  • Firemní podpora kreativity a inovativnosti. Nápaditost a touha hledat i nezvyklá vylepšení jsou vnímány jako veliké plus zaměstnance.
  • Zaměstnání na plný úvazek, částečný úvazek i na smlouvu o dílo.
  • Velice příjemné pracovní prostředí.
  • Soustavné budování soudržnosti týmu nejen vánočními večírky.
  • Flexibilní využívání fondu pracovní doby.
  • Se souhlasem nadřízeného i volno 4 hod. za měsíc na lékaře a zařizování
  • Příspěvek na sport
  • Zaměstnanecké stravenky

Pokud se zúčastníte výběrového řízení na tyto pracovní pozice, dáváte tím souhlas k tomu, že společnost Solar Monitor s.r.o., IČO: 28856309, jakožto správce, bude zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.